Europos gamintojo TRUCK CLEAN FILTER (TC filter) kokybiški filtrai

Mūsų įmonė siūlo TRUCK CLEAN FILTER (TC filter) filtrus. Pagrindiniai šių filtrų pasirinkimo argumentai yra kokybė, patikimumas, Europietišką gamyba ir gera kaina.

Pagrindinės šių filtrų aukštos kokybės priežastys yra žinomų gamintojų kokybiškų medžiagų naudojimas, pažangių technologijų naudojimas gamyboje ir kontrolėje. Aukštos kokybės garantija yra naudojama ISO  9001/2008 valdymo sistema, prižiūrima DEKRA Certification.

 

Mes susiduriame su filtrais namie ar darbe naudodamiesi techniniais įrenginiais. Filtrai ir filtravimo elementai yra svarbūs geram šių įrenginių funkcionavimui. Jų darbas yra aplinkoje, pavyzdžiui ore, skystyje ar dujose, esančių nešvarumų sulaikymas. Jeigu valymas nėra pakankamai geras, varikliai susidėvi žymiai greičiau. Geros kokybės filtrai apsaugo įrenginius nuo ankstyvo susidėvėjimo ir pažeidimų, prailgina jų tarnavimo laiką ir padidina efektyvumą.

 

TC filter filtrai turi optimalias filtravimo paviršiaus, filtravimo klosčių gylio ir skaičiaus proporcijas. Filtruojanti medžiaga yra pakankamai tvirta, kad apsaugotų filtravimo klostes nuo deformacijos esant net dideliems slėgio šuoliams. Todėl visas filtravimo paviršius yra visiškai aktyvus visos eksplotacijos metu.

 

Yra du oro filtrų tipai:

Oro filtro elementai su specialiai lankstyta ir gofruota filtravimo medžiaga, apsaugota metaliniu arba poliuretaniniu apvalkalu.

Apsauginiai filtrai, esantys pagrindinio filtro viduje, apsaugantys variklį net esant pažeistam pagrindiniam filtrui. Jie dažniausiai naudojami esant labai sudėtingoms sąlygoms, kai oras yra stipriai užterštas.